Snelst naar 1 miljoen bezoeken

Films die in de afgelopen 10 jaar het snelst 1 miljoen bezoeken trokken in Nederland
Releasedatum (NL)Dagen nodig tot 1 miljoen bezoekenBezoek (x 1.000)
1.The Lion King17-7-2019123.079
2.Skyfall1-11-2012162.193
3.Spectre29-10-2015172.190
4.Avengers: Endgame24-4-2019191.206
5.Star Wars: Episode VII – The Force Awakens 16-12-2015211.366
6.No Time to Die30-9-2021221.733
7.Gooische Vrouwen 2 (NL)4-12-2014242.002
8.Minions2-7-2015251.620
9.The Hobbit: The Battle of the Five Armies10-12-2014301.181
10.The Hobbit: An Unexpected Journey12-12-2012331.212


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 12 januari 2022, correcties/wijzigingen voorbehouden. 

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands