Snelst naar 1 miljoen bezoeken

Films die in de afgelopen 10 jaar het snelst 1 miljoen bezoeken trokken in Nederland
Releasedatum (NL)Dagen nodig tot 1 miljoen bezoekenBezoek (x 1.000)
1.The Lion King17-7-2019123.079
2.Skyfall1-11-2012162.083
3.Spectre29-10-2015172.190
4.Avengers: Endgame24-4-2019191.206
5.Star Wars: Episode VII – The Force Awakens 16-12-2015211.366
6.Gooische Vrouwen (NL)10-3-2011231.914
7.Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 214-7-2011231.366
8.Gooische Vrouwen 2 (NL)4-12-2014242.002
9.Minions2-7-2015251.620
10.The Hobbit: The Battle of The Five Armies10-12-2014301.181
11.The Hobbit: An Unexpected Journey12-12-2012331.212
12.The Hobbit: The Desolation of Smaug11-12-2013331.155
13.Joker3-10-2019401.175
14.Frozen 220-11-2019411.390
15.Bohemian Rhapsody1-1-2018442.285


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 12 januari 2021, correcties/wijzigingen voorbehouden. Exclusief re-releases.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands