Snelst naar 1 miljoen bezoeken

Films die in de afgelopen 10 jaar het snelst 1 miljoen bezoeken trokken in Nederland
Releasedatum (NL)Dagen nodig tot 1 miljoen bezoekenBezoek (x 1.000)
1.The Lion King17-7-2019123.079
2.Skyfall1-11-2012162.083
3.Spectre29-10-2015172.190
4.Avengers: Endgame24-4-2019191.206
5.Star Wars: Episode VII – The Force Awakens 16-12-2015211.366
6.Gooische Vrouwen (NL)10-3-2011231.914
7.Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 214-7-2011231.366
8.Gooische Vrouwen 2 (NL)4-12-2014242.002
9.Minions2-7-2015251.620
10.The Hobbit: The Battle of The Five Armies10-12-2014301.181
11.The Hobbit: An Unexpected Journey12-12-2012331.212
12.The Hobbit: The Desolation of Smaug11-12-2013331.155
13.Joker3-10-2019401.175
14.Frozen20-11-2019411.390
15.Bohemian Rhapsody1-1-2018442.284


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 5 augustus 2020, correcties/wijzigingen voorbehouden. Exclusief re-releases.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands