Films met de hoogste box office - afgelopen 10 jaar

Films die in de afgelopen 10 jaar de hoogste box office behaalden in Nederland
Jaar van release (NL)Recette in euro's (x 1.000)Bezoek (x 1.000)
1.The Lion King201930.9873.079
2.Bohemian Rhapsody201822.0322.286
3.Spectre201520.5202.190
4.No Time to Die202120.1821.733
5.Skyfall201218.8712.193
6.Gooische Vrouwen 2 (NL)201416.9272.002
7.Star Wars: Episode VII – The Force Awakens 201514.3991.372
8.Avengers: Endgame201913.4631.205
9.Minions201513.2091.620
10.The Hobbit: An Unexpected Journey201212.4141.212
11.Frozen 2201912.3331.390
12.The Hobbit: The Battle of the Five Armies201412.0431.182
13.The Hobbit: The Desolation of Smaug201311.9361.156
14.Joker201911.6561.174
15.Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi201710.895991


Box office cijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN).Laatste update 12 januari 2022, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bron:© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands