Box office van Tarantino-films in Nederland

De meest succesvolle films geregisseerd door Quentin Tarantino in Nederland op basis van box office
Releasedatum (NL)Recette in euro's (x 1.000)Recette in euro's (na inflatiecorrectie)Bezoek (x 1.000)
1.Once Upon a Time... in Hollywood15-8-20196.3696.620646
2.Inglorious Bastards27-8-20094.6665.616629
3.Django Unchained17-1-20133.5393.962420
4.The Hateful Eight7-1-20163.3303.580352
5.Kill Bill: Vol. 120-11-20032.0012.664278
6.Kill Bill: Vol. 222-4-20041.7702.308238
7.Jackie Brown20-4-19989971.534178
8.Death Proof7-6-200733842457

Box office cijfers van Tarantino’s eerste films (Reservoir Dogs en Pulp Fiction) zijn middels onze reguliere bronnen niet te achterhalen.

Recettecijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 12 januari 2021, correcties/wijzigingen voorbehouden. Exclusief re-releases.

Bronnen:
Box Office Mojo (onderdeel van IMDb)
Jaarverslagen NVBF 1998-2016
© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands