Box office van Nolan-films in Nederland

De meest succesvolle films geregisseerd door Christopher Nolan in Nederland op basis van box office
jaar van release (NL)Box office in euro's (x 1.000)Box office in euro's na inflatiecorrectie (x 1.000)bezoek (x 1.000)
1Tenet20207.7697.870720
2Inception20107.0028.327830
3Dunkirk20176.9637.463758
4The Dark Knight Rises20126.8777.892761
5The Dark Knight20084.9626.121598
6Interstellar20143.9794.346437
7Batman Begins20051.1951.540207
8Memento20018291.193145
9Insomnia20028101.115122
10The Prestige200761376885
11Following199938584


Box office cijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 21 januari 2021, correcties/wijzigingen voorbehouden. Exclusief re-releases.

Bronnen:
Jaarverslagen NVBF 1999-2011
© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands