Best bezochte Nederlandse jeugdfilms - aller tijden

De best bezochte Nederlandse jeugdfilms aller tijden in Nederland (gemeten vanaf 1965)
Jaar van releaseBezoek (x 1.000)
1.Ciske de Rat (1955)19552.433
2.Ciske de Rat (1984)19841.593
3.Kruimeltje19991.136
4.Abeltje1998901
5.Oorlogswinter2008843
6.Minoes2001837
7.Pietje Bell2002821
8.De Schippers van de Kameleon2003744
9.Mees Kees2012603
10.Mees Kees op Kamp2013595


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 5 augustus 2020, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bronnen: 
Jaarverslagen NVBF
© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands