Best bezochte Nederlandse jeugdfilms - afgelopen 25 jaar

De best bezochte Nederlandse jeugdfilms afgelopen 25 jaar in Nederland
Jaar van releaseBezoek (x 1.000)
1.Kruimeltje19991.136
2.Abeltje1998903
3.Oorlogswinter2008845
4.Minoes2001840
5.Pietje Bell2002821
6.De Schippers van de Kameleon2003744
7.Mees Kees2012603
8.Mees Kees op Kamp2013595
9.Pietje Bell II: De jacht op de tsarenkroon2003594
10.Anubis: Het pad der 7 zonden2008561

Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN).Laatste update 19 januari 2023, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bronnen:
Jaarverslagen NVBF
© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands