Best bezochte Nederlandse jeugdfilms - afgelopen 10 jaar

De best bezochte Nederlandse jeugdfilms van de afgelopen 10 jaar in Nederland
Jaar van releaseBezoek (x 1.000)
1.Mees Kees op Kamp2013595
2.Mees Kees op de Planken2014590
3.Spijt!2013420
4.Mees Kees Langs de Lijn2016361
5.Dummie de Mummie2014355
6.Mees Kees In de Wolken2019314
7.Superjuffie2018288
8.Wiplala2014278
9.De Film Van Dylan Haegens2018268
10.Dummie de Mummie 22015263


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 16 januari 2023, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands