Best bezochte Nederlandse films - afgelopen 10 jaar

De best bezochte Nederlandse films van de afgelopen 10 jaar in Nederland
Jaar van release (NL)Bezoek (x 1.000)
1.Gooische Vrouwen 220142.002
2.Soof 22016898
3.Alles Is Familie2012873
4.Soof2013786
5.Bon Bini Holland 22018716
6.Verliefd Op Ibiza2013715
7.De Beentjes van Sint-Hildegard2020711
8.De Nieuwe Wildernis2013697
9.Michiel de Ruyter2015694
10.Mees Kees 2012603


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 12 januari 2022, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands