Best bezochte Nederlandse films - afgelopen 10 jaar

De best bezochte Nederlandse films van de afgelopen 10 jaar in Nederland
Jaar van release (NL)Bezoek (x 1.000)
1.Gooische Vrouwen 220142.002
2.Soof 22016898
3.Soof2013786
4.Bon Bini Holland 22018716
5.Verliefd Op Ibiza2013715
6.De Beentjes van Sint-Hildegard2020712
7.De Nieuwe Wildernis2013697
8.Michiel de Ruyter2015694
9.Mees Kees op Kamp2013595
10. (nieuw)De Tatta's2022591


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 2 februari 2023, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands