Snelst naar 1 miljoen bezoekers

Films die in de afgelopen 10 jaar het snelst 1 miljoen bezoekers trokken in Nederland
Releasedatum (NL)Dagen nodig tot 1 miljoen bezoekersBezoek (x 1.000)
1.The Lion King (2019)17-7-2019122.836
2.Skyfall1-11-2012162.083
3.Spectre29-10-2015172.190
4.Avengers: Endgame24-4-2019191.205
5.Star Wars: The Force Awakens16-12-2015211.366
6.Gooische vrouwen (NL)10-3-2011231.914
7.Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 214-7-2011231.366
8.Gooische vrouwen 2 (NL)4-12-2014242.002
9.Minions2-7-2015251.620
10.The Hobbit: The Battle of The Five Armies10-12-2014301.181
11.The Hobbit: An Unexpected Journey12-12-2012331.212
12.The Hobbit: The Desolation of Smaug11-12-2013331.155
13.Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 117-11-2010421.215
14.Bohemian Rhapsody1-11-2018442.275
15.New Kids Turbo (NL)9-12-2010441.087


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 17 september 2019, correcties/wijzigingen voorbehouden. Exclusief re-releases.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands