Snelst naar 1 miljoen bezoekers

Films die in de afgelopen 10 jaar het snelst 1 miljoen bezoekers trokken in Nederland
Releasedatum (NL)Dagen nodig tot 1 miljoen bezoekersBezoek (x 1.000)
1.The Lion King (2019)17-7-2019122.574
2.Skyfall1-11-2012162.083
3.Spectre29-10-2015172.190
4.Avengers: Endgame24-4-2019191.206
5.Star Wars: The Force Awakens16-12-2015211.366
6.Gooische Vrouwen10-3-2011231.914
7.Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 214-7-2011231.366
8.Gooische Vrouwen 24-12-2014242.002
9.Minions2-7-2015251.620
10.The Hobbit: The Battle of The Five Armies10-12-2014301.181
11.The Hobbit: An Unexpected Journey12-12-2012331.212
12.The Hobbit: The Desolation of Smaug11-12-2013331.155
13.Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 117-11-2010421.215
14.Bohemian Rhapsody1-11-2018442.272
15.New Kids Turbo9-12-2010441.087


Laatste update 27 augustus 2019, correcties/wijzigingen voorbehouden. Exclusief re-releases.

Bronnen: 
Jaarverslagen NVBF 2010-2018
© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands