Hoogste recette in openingsweekend - 2019

Films met de hoogste recette na één weekend in Nederland in 2019 (incl. voorvertoningen)
Releasedatum (NL)Recette in euro's (x 1.000)Totale recette in euro's (x 1.000)Aandeel van totale recette
1.The Lion King17-7-20195.83030.98619%
2.Avengers: Endgame24-4-20195.31013.46939%
3.Frozen 220-11-20192.09312.33317%
3.Captain Marvel6-3-20192.0625.88635%
4.Joker3-10-20192.02911.65817%
5.Spider-Man: Far from Home3-7-20192.0006.62730%


Bezoekcijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 5 augustus 2020, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands