Hoogste box office in openingsweekend - 2019

Films met de hoogste box office na één weekend in Nederland in 2019 (incl. voorvertoningen)
Releasedatum (NL)Recette in euro's (x 1.000)Totale recette in euro's (x 1.000)Aandeel van totale recette
1.The Lion King17-7-20195.83030.98619%
2.Avengers: Endgame24-4-20195.31013.46939%
3.Frozen 220-11-20192.09312.33317%
3.Captain Marvel6-3-20192.0625.88635%
4.Joker3-10-20192.02911.65817%
5.Spider-Man: Far from Home3-7-20192.0006.62730%


Box office cijfers worden door ons pas gecommuniceerd nadat distributeurs deze zelf publiekelijk hebben gemaakt, na toestemming of na publicatie op de website van Filmdistributeurs Nederland (FDN). Laatste update 12 januari 2021, correcties/wijzigingen voorbehouden.

Bron: © Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands