Hoogste recette in openingsweekend - 2019

Films met de hoogste recette na één weekend in Nederland in 2019 (incl. voorvertoningen)
Releasedatum (NL)Recette (x 1.000)
1.The Lion King17-7-20195.830
2.Avengers: Endgame24-4-20195.310
3.Captain Marvel6-3-20192.062
4.Spider-Man: Far from Home3-7-20192.000
5.Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw1-8-20191.863
6.Once Upon a Time... in Hollywood15-8-20191.673


Laatste update 19 augustus 2019, correcties/wijzigingen van cijfers voorbehouden.

Bron:
© Maccsbox – NVBF, FDN The Netherlands